top of page
ATV in Sand

SORU VE CEVAP

Aradığınız Tüm Cevaplar Burada

EKSTRA ÜCRETLER VAR MI?

Sigorta koşulları her araca göre farklılık göstermektedir. • Arabaların tam kaskoları bulunmaktadır fakat unutmayın ki araçların yanlış kullanımlarından kaynaklanan zararları sigortalar karşılamamaktadır. • ATV Motorlar, off-road araçlar sigorta kapsamına girmezler fakat kiralık olan ATV lerin sigortası mevcuttur. • 

BİLGİLENDİRME

ATV safari turumuzda meydana gelebilecek kazalar ve yaralanmalardan firmamız sorumlu değildir. Aktivite öncesinde ATV safari etkinliğimize katılacak olan misafirlerimize feragatname imzalatılmaktadır.

Tüm misafirlerimiz 3.Şahıs Mali Mesuliyet Sigortası kapsamındadır. ATV motorlarında sürücü yaşı 18 yaş olup bu yaş altı hiç kimse ATV turuna sürücü olarak katılamaz. Tura katılan tüm misafirlerimiz, tur öncesinde deneme sürüş alanında ön sürüş eğitimi aldıktan sonra tura katılabilirler. Ön sürüş eğitiminde başarılı olamayan misafirlerimizi tura rehber eşliğinde katılmayı tercih edebilirler.

NE KADAR ÖNCEDEN BIR ARAÇ AYIRTMAM GEREKIYOR?

Yüksek sezon olarak tabir ettiğimiz Haziran Temmuz ve Ağustos aylarında 2 hafta öncesinden rezervasyonları yaptırmanız önerilir. Mevcut pandemi sürecinde bu zamanlar değişiklik gösterebilir.

bottom of page